EUROSEAT

Veilingkar Teak Zaanse 320×120 cm

Status: Goed
Lengte: 320 CM
Breedte: 120 CM
Hoogte: 101 CM
Kleur: Naturel
Materiaal: Hout, Staal
Voorraad
1 stuks
Stukprijs

 1099,99

Partijprijs v/a 1
€ 1099,99
Alle getoonde prijzen zijn per stuk en exclusief BTW
Aantal Prijs
1 - 9  1099,99
10+  1099,99
In winkelmand
x
Voeg aan offerte toe

Productspecificaties

Veilingkar Teak Zaanse is een prachtige kar gemaakt van een stalen frame en een opnieuw ingelegd blad van teakhout. De veilingkar staat op grote wielen waardoor deze makkelijk te verplaatsen is en voor meerdere doeleinden te gebruiken. De onderplank biedt extra opbergruimte waarop artikelen / dingen gepresenteerd kunnen worden.

Extra informatie

Vragen?

Liever onze producten in het echt bekijken?