EUROSEAT

Veilingkar Marmer 340×125 cm

Status: Goed
Lengte: 340 CM
Breedte: 125 CM
Hoogte: 102 CM
Kleur: Wit
Materiaal: Marmer, Staal
Voorraad
1 stuks
Stukprijs

 1699,99

Partijprijs v/a 1
€ 1699,99
Alle getoonde prijzen zijn per stuk en exclusief BTW
Aantal Prijs
1 - 9  1699,99
10+  1699,99
x
Voeg aan offerte toe
x

Betaal veilig en vertrouwd

Productspecificaties

Veilingkar Marmer 340×125 cm is een uniek item binnen het Euroseat assortiment. De kar heeft een stalen frame met in het onderschap ingelegde stroken hout. De bovenkant is prachtig afgewerkt met wit marmer wat een luxe uitstraling geeft. De veilingkar staat op wielen en heeft op de kopse kanten stalen handvatten zodat deze goed verrijdbaar is en zo op elke gewenst plek neergezet kan worden. De achterkant en zijkanten van de kar zijn gesloten en de voorkant is open. Zo kunnen er nog spullen in worden opgeborgen of in worden gepresenteerd. Leuk idee: gebruik het item als koffiebar als echte eyecatcher!

Extra informatie

Vragen?

Liever onze producten in het echt bekijken?